Kráľovská terapia

Táto kráľovná medzi terapiami je výnimočná tým, že sme pri nej prítomné všetky tri terapeutky. Spájame v nej všetko to, čo sme sa naučili, a vyskladávame terapiu podľa Vašich aktuálnych potrieb. Vďaka našej spoločnej sile vieme ísť do väčšej hĺbky a umožniť telu aj duši intenzívnejšiu regeneráciu. Pomôžeme Vám dosiahnuť hlbšie spojenie so sebou, svojím vnútorným svetom a naučíme Vás postoj Kráľov – zobrať za seba zodpovednosť, pracovať s vnútornou silou a múdrosťou, objaviť zdroj radosti a konať z vlastnej vôle. Zistíte, že keď zmeníte vzťah k sebe, zmenia sa aj vzťahy okolo Vás.

Terapia obsahuje:

  • Súkromnú konšteláciu – ukážeme Vám príčinu ťažkostí a disharmónie vo Vašom živote, pomôžeme pochopiť nesprávne postoje, vypustiť duševný tlak a navrhneme zmeny, ktoré povedú k zdraviu, radosti a hlavne k pochopeniu, sile a múdrosti.

  • Regresnú terapiu – staneme sa sprievodcami do sveta Vašich spomienok obsahujúcich duševné napätie, strach, úzkosť, bolesť a iné. Pomôžeme Vám pochopiť a usporiadať udalosti Vašej minulosti. Tú už síce nezmeníme, ale môžeme k nej zmeniť postoje tým, že ju pochopíme a zoberieme zodpovednosť. Oslobodíme sa tak zo zajatia nepochopených udalostí, krívd a obviňovania, uvoľníme sa v prítomnosti a môžeme si začať tvoriť kvalitnejšiu budúcnosť.

  • Kraniosakrálnu terapiu – ruky nás všetkých Vám jemne uvoľnia celé telo a učešú dušu aj myseľ po predchádzajúcich terapiách. Naša spoločná energia Vás intenzívnejšie zvitalizuje, podporí spojenie so sebou, umožní hlbšiu regeneráciu. Pocítite väčšiu úľavu, viditeľnejšie zmeny.

Bude Vás sprevádzať určite aromaterapia, etikoterapia, možno zoberieme do rúk aj skenar. Jednoducho budeme spoločne tvoriť tú najlepšiu cestu pre Vás. Budeme Vás sprevádzať našimi Srdcami.

Lorion